Contact

Contact Kunstmuseum Moritzburg (Halle/Saale)

Met het versturen van het contactformulier ga ik akkoord met de bepalingen inzake gegevensbescherming.

Privacyverklaring

 

Thomas Bauer-Friedrich

Directeur
T: +49 345 21259-68
F: +49 345 20299-90
kunstmuseum-moritzburg@kulturstiftung-st.de

Kerstin Zwarg

Secretariaat
T: +49 345 21259-68
F: +49 345 20299-90
kunstmuseum-moritzburg@kulturstiftung-st.de

Katrin Stadler

Beheer
T: +49 345 47049999-12
F: +49 345 47049999-20
katrin.stadler@kulturstiftung-st.de

Anke Dornbach

Collectiebeheerder
T: +49 345 21259-25
F: +49 345 20299-90
anke.dornbach@kulturstiftung-st.de

Dr. Barbara Leven

Conservator | Schilderijencollectie en collectie plastiek
T: +49 345 21259-61
F: +49 345 20299-90
barbara.leven@kulturstiftung-st.de

Susanna Köller

Conservator | Collecties grafiek
T: +49 345 21259-75
F: +49 345 20299-90
susanna.koeller@kulturstiftung-st.de

Ulf Dräger

Conservator | Collectie kunstambacht & design | Muntenkabinet deelstaat Saksen-Anhalt
T: +49 345 21259-19
F: +49 345 20299-90
ulf.draeger@kulturstiftung-st.de

Dr. Jule Schaffer

Conservator | Collectie fotografieën
T: +49 345 21259-42
F: +49 345 20299-90
jule.schaffer@kulturstiftung-st.de

Annette Mattern

Coördinator bruikleen | Registrar
T: +49 345 21259-69
F: +49 345 20299-90
annette.mattern@kulturstiftung-st.de

Lina Aßmann

Digitalisering | Fotobibliotheek
T: +49 345 21259-72
F: +49 345 20299-90
lina.assmann@kulturstiftung-st.de

Dr. Albrecht Pohlmann

Restaurator | Centrale restauraties door de culturele stichting Kulturstiftung Saksen-Anhalt
T: +49 345 5484699-41
F: +49 345 20299-90
albrecht.pohlmann@kulturstiftung-st.de

Katrin Greiner

Teamleider | Communicatie, pers en kunsteducatie
T: +49 345 21259-12
F: +49 345 20299-90
katrin.greiner@kulturstiftung-st.de

Katrin Greiner

Teamleider | Communicatie, pers en kunsteducatie
T: +49 345 21259-12
F: +49 345 20299-90
katrin.greiner@kulturstiftung-st.de

Bettina Rost

Aanbod & kunsteducatie
T.: +49 345 21259-71
F: +49 345 20299-90
bettina.rost@kulturstiftung-st.de

Theresa Leschber

Aanbod & kunsteducatie
T: +49 345 21259-52
F: +49 345 20299-90
theresa.leschber@kulturstiftung-st.de

Bettina Salzhuber

Aanbod & kunsteducatie
T: +49 345 21259-48
F: +49 345 20299-90
bettina.salzhuber@kulturstiftung-st.de

Matthias Kunkel

Verenigingskantoor
Friedemann-Bach-Platz 5
06108 Halle (Saale)
T: +49 345 688 923-74
F: +49 345 20299-90
freunde.moritzburg@kulturstiftung-st.de